Şartlar & Koşullar

Alım işleminizi tamamlamakla aşağıda belirtildiği gibi yakalikdunyasi.com (Tatajans) firması ile bir satış sözleşmesi yapmış durumda bulunmaktasınız. İlerde doğabilecek herhangi bir sorunda bu sözleşme kuralları bağlayıcı olacaktır.

Satış Sözleşmesi;

Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder.
Yakalikdunyasi.com sitesinden den alışveriş yapan tüm müşteriler bu Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1)  YakalikDunyasi.com’ dan aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için,
müşterilerimizin firmamızın müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.

2)  Kargo gönderisi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir.
Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kesinlikle ürünü teslim almayınız, Kargo görevlisine tutanak tutturunuz.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

3)  Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, Alıcının kendi hatalı kullanımından dolayı bozulmuş olan (Tekrar satılamayacak gibi) vb. şekildeki ürünlerin iadesi ve hatası bizden kaynaklanmayan "kişiye özel yazımlı ürünlerde" keyfi iadeler kabul edilmez.
Bu şekilde gönderilen ürünler Yakalıkdünyasi tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.
Özel yapım ürünlerin iadesi sadece ayıplı (Bizden kaynaklanan hatalı) ise iade alınır, yada yeniden hazırlanıp kargo ücreti tarafımızdan karşılanarak size gönderilir.

4)  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
İş bu madde özel yapım ürünler için geçerli değildir.

5)  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine veya sitemizin müşteri hizmetlerine başvurulmalıdır.

6)  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

7)  Ürünün tüm evrakları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.
(Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1–6 hafta arası süre alabilir).

Önemli Not: Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Hasarlı ise teslim almayınız.
Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.


YAKALIKDUNYASI.COM

YAKALIKDUNYASI.COM © 2011 -2012
Bu sitede kullanılan tüm içerik ve görsellerin kullanım hakları yakalikdunyasi.com aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.