Teslimat Bilgileri

Alışverişinizin tamamlanmasından sonra, sizin vermiş olduğunuz mail adresinize alımınız ile ilgili mail gönderilecektir, herhengi bir yanlışlık görülmesi durumunda o maile cevap vererek bize bilgi verebilirsiniz.

Ayrıca, ödemenizin onaylanması, ürün hazırlanması ve kargoya verildikten sonra kargo bilgi fişi notları size mail ile bildirilecektir.

Kargo Süresi; Hernekadar stoklu çalışmakta olsakda, Ürünlerimiz işlenerek hazırlandığından (Bazı günlerde olan yoğunluktan dolayı) genel olarak kargoya verme süremiz en geç 3 gündür, biz bu süreyi daha kısa süreye çekmek için son derece gayret göstermekteyiz ve bu süreyi öğleden evvel verilen siparişlerin aynı gün kargoya verilmesine kadar kısaltabilmekteyiz. Acil ve kısa süreli (Şehir içi kurye teslimli talepler gibi) teslimatlar için Lütfen sipariş vermezden önce bize sorun.

NOT: Sitemizden üye olmadan da alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz, fakat üye olarak alım yapmanız ilerde uygulacağımız size özel kampanyalardan, kuponlardan veya indirimlerden yararlanabilmeniz için çok faydalıdır.

NOT: Firmamız üyelik bilgilerinizi saklı tutar hiçbir surette üçüncü şahıslarla payşamaz.

 

YAKALIKDUNYASI.COM © 2011 -2012
Bu sitede kullanılan tüm içerik ve görsellerin kullanım hakları yakalikdunyasi.com aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.